Privaatsustingimused

Meie privaatsuspoliitika lühidalt

  • Me ei kuritarvita Teie isiklikke andmeid.
  • Me ei loovuta iial Teie kontaktandmeid vői Teie isiklikku informatsiooni kolmandatele isikutele.
  • Me ei saada Teile, ilma Teie nõusolekuta e-kirja teateid va olulised tehingulised e-kirjad.
  • Me vőimaldame Teil igal ajal loobuda meiepoolsest e-kirja vahetustest.

Meie privaatsuspoliitika detailselt

Privaatsuspoliitika avaldus

Meie ettevőtte jaoks on oluline kaitsta meie klientide isiklikke andmeid. Kőik meie internetitegevused on kooskőlas Euroopa őigusaktidega (EU Direktiiv 95/46/EC, 2002/58/EC ja Lepingu Konventsioonid ETS 108, ETS 181, ETS 185, ETS 189) ja Kesk- ja Ida Euroopa riikide őigusaktidega. See privaatsuse poliitika juhib andmete haldust, mida meie oleme Teie kohta kogunud Teie meie kodulehekülgi külastamisel.

Isiklike andmete kogumine ja haldamine

Isiklikud andmed on informatsioon, mis identifitseerib Teid, näiteks: Teie nimi, Teie aadress, e-mail vői postiaadress. Me ei kogu Teilt andmeid, välja arvatud juhul kui Te spetsiifiliselt neid avaldate, näiteks tellides tooteid vői taodeldes uudiskirju.

Isiklike andmete kasutus ja teatavaks tegemine

Meie  kasutame Teie isiklikke andmeid vaid kodulehekülje tehnilise administratsiooni eesmärkidel, et tagada Teile juurepääs eri informatsioonile ja üldiseks suhtluseks teiega. Me ei müü Teie isiklikke andmeid kolmandatele isikutele, ega turusta seda mujal. Meie töötajad on moraalselt kohustatud austama Teie andmete konfidentsiaalsust ja järgima konfidentsiaalse info avalikustamise lepet (CDA)

Valikuvabadus

Teie kontrollite oma infot, mida meie e-poele edastate. Kui Te otsustate oma andmeid mitte jagada, ei pruugi Te ligi pääseda osadele koduleheküljega seontuvatele kohtadele. Kasutajatel, kes otsustavad loobuda uudiskirjadest, on vőimalus ennast listist kustutada.

Automaatselt salvestatud andmed (mitteisiklikud andmed)

Kui Te sisenete peaoäri koduleheküljele, salvestatakse üldised, mitteisiklikud andmed automaatselt (Kasutatav interneti brauser, külastuste arv, keskmine leheküljel veedetud aeg, sirvitud leheküljed). Seda infot kasutatakse lehekülje atraktiivsuse hindamiseks ja lehekülje sisu ja funktsionaalsuse parandamiseks. Neid andmeid ei töödelda edasi ega edastata kolmandatele isikutele.

Küpsised

Küpsised on väiksed failid, mis salvestatakse ajutiselt teie arvuti kővakettale, vőimaldades meie leheküljel Teie arvutit ära tunda, seda järgmisel korral kui meie  lehekülge külastate. Meie kasutame Küpsiseid ainult meie kodulehekülje kasutamist puudutava informatsiooni kogumiseks.

Turvalisus

Me hoolitseme Teie andmete turvalisuse eest. Teie andmed on kohusetundlikult kaitstud kadumise, hävinemise, moonutamise/vőltsimise, manipuleerimise ja volitamatu juurdepääsu vői volitamatu avalikustamise eest.

Alaealised

Me  soovitame kőikidel vanematel ja eestkostjatel őpetada oma lastele ohutult ja vastutusrikkalt kasutama oma isiklikke andmeid internetis. Alaealised ei tohiks edastada isiklikke andmeid meie kodulehekülgedele ilma vanemate vői eestkostjate loata. Me ei kavatse kunagi koguda teadlikult isiklikke andmeid alaealistelt, vői kasutada seda mingil moel, vői avalikustada seda kolmandatele isikutele ilma loata.

Őigus informatsioonile

Kui Teil tekib küsimusi meie privaatsuse kaitsepoliitika vői Teie isiklike andmete töötlemise suhtes, kontakteeruge julgelt meie Privaatsuse Kaitse esindajaga. [Ärge unustage lisada kontaktandmeid]

Peale päringut informeeritakse Teid koheselt – kirjalikult ja kooskőlas rakenduvate őigusaktidega – milliseid teie isiklikke andmeid, kui üldse, koguti Teie külastuse ajal meie veebilehekülgedel.

Muudatuste teavitamine

Kőikvőimalikud privaatsuse poliitika muudatused postitatakse sellesse privaatsusavaldusse, koduleheküljele ja kőikidesse teistesse kohtadesse mida sobivaks peame.

Hind

Hinnale lisanduvad postikulud!


Viimane Uuendus: November 2017